Elazığ İnşaat Sonrası Temizlik

Elazığ İnşaat Temizlik İle inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimiz ile işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Ayrıca Taşınma öncesi temizlik sunarak sizlerin yorulmadan ve güvenle ev ve iş yerlerinize taşınma olanağı sunuyoruz.

Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile çocuklarınız evin her köşesinde dolaşabilme huzuruna kavuşacaksınız. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

inşaat temizliği yapılan hizmet : çöp kalıntı temizliği, pencere doğrama kalıntı temizliği, cam iç dış temizliği, panjur temizliği, seramik fayans temizliği, kapı temizliği, priz ve anahtar temizliği, petek kombi temizliği, süpürgelik temizliği, ankastre temizliği, mutfak dolabı temizliği, duvar saten boya temizliği, yağlı boya temizliği, tuvalet ve lavabo temizliği, duşakabin küvet ve havalandırma temizlik hizmetleri mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

WhatsApp